Kalendarz zajęć

"Nie osiągniesz sukcesu, jeśli będziesz pracować tylko w te dni, kiedy czujesz się dobrze."

Wyczyść filtry »
« Marzec »
« 01 do 07-03-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00    
60 min

Kurs Pole Dance P2

Agnieszka Piaskowska

Sala 2

Kurs

 
60 min

Kurs Pole Dance P2

Agnieszka Piaskowska

Sala 2

Kurs

   
08:00        
60 min

Kurs Pole Dance P1

Agnieszka Piaskowska

Sala 2

Kurs

   
12:00          
60 min

AERIAL HOOP open level

Paweł Kulaga

Sala 1

 
13:00          
60 min

Stretching

Paweł Kulaga

Sala 2

 
14:00          
60 min

Pole Dance 2-4

Paweł Kulaga

Sala 1

 
16:00
60 min

Kurs Pole Dance P1

Ada Bołtuć

Sala 2

Kurs

 
60 min

Kurs Pole Dance P1

Ada Bołtuć

Sala 2

Kurs

       
17:00
60 min

Kurs Pole Dance P1

Ada Bołtuć

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P4

Agata Jarzębowska

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P1

Ada Bołtuć

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P4

Agata Jarzębowska

Sala 2

Kurs

   
60 min

Pole Dance 2-4

Alona Babynina

Sala 2

18:00
60 min

Akro-Stretch

Alona Babynina

Sala 1

60 min

AERIAL HOOP open level

Paweł Kulaga

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paweł Kulaga

Sala 1

60 min

Stretching

Monika Jedynak

Sala 1

60 min

WOLNA SALA PD/AH

Bez Instruktora

Sala 1

 
60 min

Super pupa i brzuch

Kasia Kornaszewska

Sala 1

60 min

Kurs Pole Dance P2

Agnieszka Piaskowska

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P3

Agata Jarzębowska

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P2

Agnieszka Piaskowska

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P3

Agata Jarzębowska

Sala 2

Kurs

60 min

POLE DANCE (open level - bez poziomu początkującego)

Alona Babynina

Sala 2

60 min

Stretching

Alona Babynina

Sala 2

19:00
60 min

Kurs Pole Dance P4

Agnieszka Piaskowska

Kurs

60 min

POLE ART CHOREO

Paweł Kulaga

60 min

Kurs Pole Dance P4

Agnieszka Piaskowska

Kurs

60 min

Exotic

Monika Jedynak

Sala 2

60 min

Sznurki i Szpagaty

Alona Babynina

 
60 min

Akrobatyka

Kasia Kornaszewska

60 min

Akrobatyka

Alona Babynina

Sala 1

60 min

Stretching

Agata Jarzębowska

Sala 1

60 min

AERIAL HOOP basic level

Paweł Kulaga

Sala 1

   
60 min

Exotic

Alona Babynina

Sala 2

20:00
60 min

Kurs Pole Dance 3/4

Agnieszka Piaskowska

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P1

Gabi Czechowicz

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance 3/4

Agnieszka Piaskowska

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P1

Gabi Czechowicz

Sala 2

Kurs

60 min

Exotic

Alona Babynina

Sala 2

 
60 min

POLE ART CHOREO

Kasia Kornaszewska

Sala 2

60 min

Sznurki i Szpagaty

Alona Babynina

Sala 1

 
60 min

Stretching

Paweł Kulaga

Sala 1

     
21:00
60 min

Kurs Pole Dance P2

Agnieszka Piaskowska

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P1

Gabi Czechowicz

Sala 2

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P2

Agnieszka Piaskowska

Kurs

60 min

Kurs Pole Dance P1

Gabi Czechowicz

Sala 2

Kurs

     
← →